Александар Вучић је, за Блумберг у Тирани где учествује на самиту Европске политичке заједнице, рекао да није било никаквог фалсификовања, те да ће о томе разговарати са свима.
„Знате и сами, то је нешто што се увек дешава”, рекао је Вучић и упоредио оптужбе за фалсификовање са онима које су раније износили противници пројекта „Београд на води” који је изазвао контроверзе и протесте у Србији.
Председник је додао да су сада сви поносни на тај пројекат, истакавши да су поједини некадашњи противници тог пројекта касније у Београду на води „куповали станове које многи од нас нису могли себи да приуште”.
Истакао је , такође, да је Кушнеров план за Генералштаб „важан пројекат за нас”.
На предлог Јавног тужилаштва за организовани криминал, приведен је в.д. директора Републичког завода за заштиту споменика културе Горан Васић због сумње да је злоупотребом овлашћења фалсификовао Предлог за доношење одлуке о престанку својства културног добра за зграде Генералштаба и Министарства одбране у Београду.
Поштовани читаоци, на нашем Tелеграм каналу можете пратити све вести о специјалној операцији Оружаних снага Руске Федерације у Украјини, као и о дешавањима у Доњецкој и Луганској Народној Републици. Такође, можете погледати видео снимке, карте и фотографије које стално пристижу.
Наш Телеграм канал - https://t.me/vostokvesti
Захарова: Не мене, питајте Србе како ће себе да виде након руске победе у Украјини
Судбоносна прекретница — Милош Ковић
Народна скупштина усвојила аутентично тумачење за Генералштаб
Москва одговара на претњу НАТО „превентивним ударом“
Да ли је повлачење из Отавске конвенције још један почетак краја?