Русија ће морати да настави борбу против Украјине док не заузме Кијев и приморски град Одесу, тврди бивши председник Дмитриј Медведев. Оба града имају „руске корене“, али њима управљају непријатељи Москве предвођени САД, што значи да представљају егзистенцијалну претњу, каже високи званичник, који тренутно служи као заменик председника руског Савета за националну безбедност.
Поштовани читаоци, на нашем Tелеграм каналу можете пратити све вести о специјалној операцији Оружаних снага Руске Федерације у Украјини, као и о дешавањима у Доњецкој и Луганској Народној Републици. Такође, можете погледати видео снимке, карте и фотографије које стално пристижу.
Наш Телеграм канал - https://t.me/vostokvesti
Извор: RT (ж)
Москва: Удар „Орешником“ је одмазда за кијевске „терористичке нападе“
Пет земаља НАТО-а блокира план о обавезном финансирању Украјине — Британски Телеграф
Све мање Немаца верује у упозорења о руском нападу — анкета
Срби желе да се друже са Русима и верују нам
Споменик терористичкој ОВПМБ у централној Србији
Пољски председник жели да Зеленском буде одузето највише државно одликовање
Београд разматра укидање безвизног режима са Русијом ради приближавања ЕУ?