VOSTOK.RS - ФОРУМ

Комуницирајте са људима истих интересовања
Данас је 17 Јул 2019, 07:19

Сва времена су у UTC + 1 сат

Пошаљи нову тему Одговори на тему  [ 3 порука ] 
Аутору Порука
ПорукаПослато: 26 Мај 2013, 15:22 
Није на вези

Придружен: 17 Мај 2013, 20:14
Поруке: 19
Поштована конгресменко,
Покушавам да Вам још једном кажем да сам усхићена због сусрета са Вама у "Руском дому".
Не знам енглески језик али претпостављам да за Вас није проблем да сазнате о чему Вам говорим.
Рекла сам Вам и у "Руском дому" да волим људе који воле и поштују Србе. Чини ми се да је због непријатељске пропаганде таквих мало, то је разлог што Вам се истински дивим.
Пријатељ сте Србима. Доказујете да сте слободна особа. Ваш осмех непосредан и ведар још је у мојим очима.
Себе сматрам песником. Инспирацију налазим најчешће у свом српском роду. Осећам се као национални, српски песник. Нисам афирмисана. Моја делатност је ограничена на лични контакт и интернет форуме.
Док нисам срела Вас, енглески језик ме уопште није интересовао и немам афинитета за стране језике. Сусрет са Вама. Кад бих знала да ћу Вас опет срести мотивисао би ме да научим бар основне речи енглеског да бих могла да Вам се обратим без преводиоца.
Можда би и Ви могли научити неку српску реч. Српски језик је најједноставнији. Има 30 слова. Савршен, свако слово један глас. Ко научи слова, све остало може сам.
Живим у Београду, веома скромно. Рационална сам. Нисам баш вредна, кућни послови и слично.
Моја мајка живи у Пријепољу, у Бабинама код Пријепоља има имање.
Поделила сам радост познанства са Вама, са мамом и она и ја би волеле да нас посетите ако желите да упознате просечне Србе, ми би Вас дочекали без шминкања и ортодоксно као најблискију рођаку, као да се виђамо сваки дан, као да сте део нашег живота.
Постоји љубав на први поглед, та љубав може да траје док смо живи.
Ја сам Вас заволела при првом сусрету.
Надам се да ни Ви нисте мене заборавили.
Будите ми још пуно, пуно година живи здрави и задовољни.
Љиљана Ћуић

Врх
 Профил  

ПорукаПослато: 18 Дец 2014, 10:48 
Није на вези

Придружен: 18 Дец 2014, 10:37
Поруке: 2
The reader comes to understand the details very well could actually used it.

Врх
 Профил  

ПорукаПослато: 06 Јан 2015, 06:54 
Није на вези

Придружен: 06 Јан 2015, 06:52
Поруке: 1
Под утицајем Германа прихваћена је теза да смо на Балкану од + века, то није тачно. Срби су на Балкану пре Грка. Тројанци су били Срби, Орфеј Србин. Српски језик је језик пра-мајка. Срби су над-људи. Од нас потиче сав прогрес света.
Питамо се како народ са толико богатом културом, народ највеће бројности, највеће територијалне распрострањености данас једва опстаје?
Тако је јер као наарод најпожељнијих људских квалитета изазивали смо и изазивамо подозрење осталих народа. Други народи би да нас асимилују. Оплемењивали су своју крв мешајући се са нама и систематски уништавајући сећање на славно порекло.
Нас ни ратом ни духом нико није победио ако се непријатељ не маскира у "Тројанског коња".
У одродима је проблем.

Cut down your exam stress by using our latest a+ vce and high quality security+ study guide gmat and lynn We provide updated www.sterling.edu with 100% pass guarantee along with Thomas Aquinas College

Врх
 Профил  

Приказ порука у последњих:  Поређај по  
Пошаљи нову тему Одговори на тему  [ 3 порука ] 

Сва времена су у UTC + 1 сат

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 1 гост

Не можете слати нове теме у овај форум
Не можете одговарати на теме у овом форуму
Не можете учитавати ваше поруке у овом форуму
Не можете брисати ваше поруке у овом форуму
Не можете слати прилоге у овај форум